Magazyny na wynajem

 to twój piąty kąt

Nowoczesne powierzchnie magazynowe ( boksy magazynowe Zabrze) na wynajem
krótko i długoterminowy.

Zapraszamy klientów z Zabrza

Magazyn samoobsługowy, który możesz wykorzystać jak chcesz

Każdy klient otrzymuje:

ico
Nieograniczony dostęp do magazynu – 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
ico
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19 otwarty jest punkt obsługi.
ico
Wszystko zabezpieczone monitoringiem, żebyście mogli spać spokojnie.
ico
Współpracujemy także z firmami kurierskimi,które mogą podjąć Wasze przesyłki wprost z Piątego kąta.
magazyn

Piąty Kąt to Twoja dodatkowa przestrzeń!

Piąty Kąt to przechowalnia opon oraz magazyn samoobsługowy, oferujący wynajem krótko i długoterminowy. Tego rodzaju przestrzeń typu self storage zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.

Piąty Kąt to przechowalnia opon, piwnica, garaż, schowek, komórka, magazyn, archiwum, pawlacz, balkon, strych, przechowalnia – sam zdecyduj!

Dodatkowe miejsce dla każdego!
Boksy magazynowe Zabrze

Klient indywidualny

 • Szafy przepełnione ubraniami na kolejny sezon lub czekającymi aż „moda na to powróci”;
 • zalewowa piwnica ograbiana regularnie przez rzezimieszków;
 • zawilgocony garaż z zaśnieżonym podjazdem;
 • rower marznący na balkonie;
 • wędki ściśnięte w rogu razem z miotłami…

to powszechne problemy naszych śląskich osiedli!

W odpowiedzi na to oferujemy bezpieczny Piąty kąt – dodatkową przestrzeń z dostępem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

A może w planach jest remont i dobrze byłoby pozbyć się mebli na tydzień, dwa? W tym również pomożemy!

Klient biznesowy

 • Stosy segregatorów pełnych dokumentów;
 • kartony pełne towaru, bo sklep internetowy jest w pełnym rozkwicie;
 • stojaki, regały, meble, akcesoria, które są potrzebne tylko w czasie targów, wystaw;
 • firma remontowo-budowlana, która wciąż wozi ze sobą cały arsenał narzędzi, wiader, sprzętu;

Wiele firm boryka się z tymi problemami!

Piąty kąt może być magazynem, archiwum, przechowalnią, schowkiem!

Niech ograniczona przestrzeń w siedzibie firmy nie ogranicza kreatywności i przedsiębiorczości! Więcej miejsca to kolejna szansa na rozwój!

Nasze przestrzenie boksy magazynowe Zabrze

gal1
gal2
gal3
gal4
gal5

Cennik boksów magazynowych Zabrze

Aktualne promocje na naszym FanPage’u na Facebook’u – Sprawdź

Formularz

Dane firmy

Piąty kąt
Handlowa 6
41-807 Zabrze
kontakt@5kat.pl
+48 577 585 999
+48 601 480 030
+48 793 035 339
 
box

Skontaktuj się:

  Magazyny samoobsługowe Zabrze

  Przedstawiamy Ci self storage, czyli magazyny samoobsługowe. Zamiast upychać nadmiarowe przedmioty w garażu lub zanosić je do zawilgoconej piwnicy, wypróbuj dodatkową przestrzeń!

  Magazyn samoobsługowy self storage to doskonałe rozwiązanie, jeśli Twoje mieszkanie lub dom pękają w szwach od nadmiaru przedmiotów. Nasze boksy magazynowe w Zabrzu dostępne są całą dobę 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. To oznacza, że możesz z nich skorzystać zawsze wtedy, kiedy masz taką potrzebę. Oferujemy Ci wynajem krótko- lub długoterminowy w zależności od tego, na jaki czas chcesz wynająć naszą dodatkową przestrzeń.

  Do naszych boksów magazynowych przewieziesz te przedmioty, które już nie mieszczą się w Twoim mieszkaniu lub w danym momencie nie są przydatne ze względu na swoją sezonowość.

  Przestrzeń typu self storage to mini przechowalnia. Przyda się osobom prywatnym, jak i firmom. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Nasze powierzchnie magazynowe wyróżnia profesjonalna obsługa. Wszystko za sprawą monitoringu i dobrze działającego biura obsługi.

  Boksy magazynowe self storage to dodatkowe miejsca do przechowywania swoich rzeczy. Z powodzeniem zastępują garaż, piwnicę i schowek. Pojemne kontenery do wynajęcia posłużą Ci w wielu przypadkach. W naszych magazynach self storage zmieści się wszystko to, co, czego w danym momencie nie potrzebujesz. Boksy magazynowe pomieszczą niewielkich rozmiarów meble, sezonowe sprzęty, pamiątki rodzinne, ubrania, kolekcje hobbystyczne i zabawki dla dziecka (które w danym momencie są nieprzydatne). Zawilgocona piwnica nie byłaby dobrym miejscem dla wielu z wymienionych przedmiotów, o garażu już nie wspominając.

  Wynajem naszego magazynu wiąże się z wieloma korzyściami. Nieprzewidywalność życia powoduje, że rzadko na stałe osiadamy w jednym miejscu. Kiedy zamajaczy przed Tobą widmo przeprowadzki, będziesz na nią przygotowany.

  Wynajmując bezpieczne powierzchnie magazynu, zyskujesz gwarancję, że Twoje przedmioty codziennego użytku, jak i sprzęt RTV lub AGD mają bezpieczne lokum. Opóźnienia w wykończeniu nowego mieszkania nieraz powodują szereg komplikacji. Zyskując dodatkową powierzchnię magazynową, masz pewność, że Twoje przedmioty są bezpieczne.

  Nasze magazyny to wymarzone rozwiązanie dla studentów. Nierzadko wynajmują oni mieszkanie w innym mieście niż swoje rodzinne. Wracając do domu na wakacje, nie kłopoczą się tym, co zrobić ze swoimi rzeczami. Wynajem naszych boksów self storage sprawia, że nie muszą płacić czynszu za mieszkanie, w którym tak naprawdę przez parę miesięcy w ogóle nie przebywają. W naszych przestrzeniach self storage przechowają książki i inne niezbędne do nauki przedmioty.

  Remont? Twoje mieszkanie nie musi być pobojowiskiem!

  Remont to nierzadko konieczność, jednak wiąże się z tymczasową ruiną mieszkania. Jeśli Twoja piwnica, balkon, schowek i garaż już pękają w szwach od wciąż upychanych w nich przedmiotów, przestrzeń self storage rozwiąże Twoje problemy. Umieścisz w niej bardziej cenne rzeczy, których nie chcesz narażać na zniszczenie. Tym samym Twoje mieszkanie nie zamieni się w pobojowisko, a Ty oszczędzisz czas, nerwy i miejsce.

  Magazyny samoobsługowe — przydadzą się także klientom biznesowym!

  Z naszych boksów do wynajęcia skorzysta nie tylko klient indywidualny, ale także biznesowy. Biura wielu firm nierzadko nie są w stanie pomieścić ogromu dokumentacji. Nasze dodatkowe powierzchnie posłużą zatem jako archiwa. Nie obawiaj się — w naszych magazynach panują doskonałe warunki. Nie jest w nich nadmiernie wilgotno, dlatego Twoim fakturom lub aktom osobowym nic złego się nie stanie.

  Wielu klientów biznesowych doceni fakt, że nasze przestrzenie self storage zastąpią magazyn. To rozwiązanie sprawdzi się w przypadku sklepów internetowych, które nie mają gdzie przechowywać towarów.

  Proponujemy Ci proste zasady najmu, które nie zrujnują Twojego portfela i nie zabiorą Ci wiele czasu. Nasze magazyny wynajmiesz także online! Wstrząsy i zalania? To nie u nas! Twoje przedmioty są w pełni bezpieczne! Nasze boksy magazynowe to solidne konstrukcje.

  W Polsce przestrzenie self storage stają się coraz bardziej popularne. Ich idea narodziła się jednak w Stanach Zjednoczonych, skąd przybyła do Europy. W naszym kraju rynek self storage, mimo iż dopiero niedawno zaczął nabierać rozpędu, wygląda obiecująco. Doskonale o tym wiemy i dlatego proponujemy Ci dodatkowe miejsce, które z łatwością zaadaptujesz według swoich potrzeb. Nie zwlekaj — wynajmij magazyn samoobsługowy w Zabrzu! Twoje 4 kąty to za mało? Postaw na kąt 5!