Magazyny na wynajem

 to twój piąty kąt

Nowoczesne powierzchnie magazynowe ( boksy magazynowe Gliwice )  na wynajem
krótko i długoterminowy.

Zapraszamy klientów z Gliwic

Magazyn samoobsługowy, który możesz wykorzystać jak chcesz

Każdy klient otrzymuje:

ico
Nieograniczony dostęp do magazynu – 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
ico
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19 otwarty jest punkt obsługi.
ico
Wszystko zabezpieczone monitoringiem, żebyście mogli spać spokojnie.
ico
Współpracujemy także z firmami kurierskimi,które mogą podjąć Wasze przesyłki wprost z Piątego kąta.
magazyn

Piąty Kąt to Twoja dodatkowa przestrzeń!

Piąty Kąt to przechowalnia opon oraz magazyn samoobsługowy, oferujący wynajem krótko i długoterminowy. Tego rodzaju przestrzeń typu self storage zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.

Piąty Kąt to przechowalnia opon, piwnica, garaż, schowek, komórka, magazyn, archiwum, pawlacz, balkon, strych, przechowalnia – sam zdecyduj!

Dodatkowe miejsce dla każdego! Boksy magazynowe Gliwice

Klient indywidualny

 • Szafy przepełnione ubraniami na kolejny sezon lub czekającymi aż „moda na to powróci”;
 • zalewowa piwnica ograbiana regularnie przez rzezimieszków;
 • zawilgocony garaż z zaśnieżonym podjazdem;
 • rower marznący na balkonie;
 • wędki ściśnięte w rogu razem z miotłami…

to powszechne problemy naszych śląskich osiedli!

W odpowiedzi na to oferujemy bezpieczny Piąty kąt – dodatkową przestrzeń z dostępem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

A może w planach jest remont i dobrze byłoby pozbyć się mebli na tydzień, dwa? W tym również pomożemy!

Klient biznesowy

 • Stosy segregatorów pełnych dokumentów;
 • kartony pełne towaru, bo sklep internetowy jest w pełnym rozkwicie;
 • stojaki, regały, meble, akcesoria, które są potrzebne tylko w czasie targów, wystaw;
 • firma remontowo-budowlana, która wciąż wozi ze sobą cały arsenał narzędzi, wiader, sprzętu;

Wiele firm boryka się z tymi problemami!

Piąty kąt może być magazynem, archiwum, przechowalnią, schowkiem!

Niech ograniczona przestrzeń w siedzibie firmy nie ogranicza kreatywności i przedsiębiorczości! Więcej miejsca to kolejna szansa na rozwój!

Nasze przestrzenie – boksy magazynowe 

gal1
gal2
gal3
gal4
gal5

Cennik boksów magazynowych Gliwice

Aktualne promocje na naszym FanPage’u na Facebook’u – Sprawdź

Formularz

Dane firmy

Piąty kąt
Handlowa 6
41-807 Zabrze
kontakt@5kat.pl
+48 577 585 999
+48 601 480 030
+48 793 035 339
 
box

Skontaktuj się:

  Magazyny samoobsługowe Gliwice / boksy magazynowe

   

  Twoje 4 kąty to za mało, aby pomieścić nadmiarowe rzeczy? Z pomocą przychodzą nasze boksy magazynowe, czyli przestrzenie self storage. Na Górnym Śląsku rośnie zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania. Jest to spowodowane niewielkimi metrażami mieszkań i biur, w których nie zawsze wszystko się mieści. 

   

  Proponujemy Ci magazyny typu self storage w Gliwicach, czyli jednym z głównych miast aglomeracji śląskiej. W naszych magazynach pomieścisz dodatkowe przedmioty, niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą indywidualną.

  Boksy magazynowe to wprawdzie jeszcze nowość na naszym rynku, jednak w Stanach Zjednoczonych, Japonii czy Australii od dawna są popularne. 

   

  Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy Ci magazyny samoobsługowe w Gliwicach. To nic innego jak przestrzenie o niewielkich metrażach przeznaczone do przechowywania nadmiarowych rzeczy. Oczywiście proponujemy Ci boksy magazynowe o różnych rozmiarach. W zależności od swoich potrzeb zdecyduj się na większą lub mniejszą przestrzeń self storage. 

  Nie martw się, że Twoim przedmiotom coś się stanie! Nasze magazyny samoobsługowe są w pełni bezpieczne. Wszystko dzięki całodobowemu monitoringowi. Twoim rzeczom nie grozi nic złego!

  Postaw na dodatkową przestrzeń, w której przechowasz nadmiarowe przedmioty i wybierz jeden z naszych magazynów samoobsługowych self storage. Dlaczego to dobry pomysł?

  Ponieważ:

   

  • rozwiązują problemy małych mieszkań i śląskich ciasnych osiedli — już nie musisz przejmować się tym, gdzie ulokować to, co nie zmieściło się w szafie, garażu czy na balkonie, 
  • w naszych magazynach samoobsługowych w Gliwicach panuje optymalna temperatura — Twoje rzeczy nie ulegną zawilgoceniu; ponadto zimą nasze przestrzenie self storage są ogrzewane (kiedy zdecydujesz się przyjść po swoje rzeczy, nie zmarzniesz), 
  • Twoje rzeczy są w pełni bezpieczne — nasze magazyny samoobsługowe są zbudowane z najwyższej klasy materiałów, tym samym ulokowane tam przedmioty i akcesoria nie są narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne, 
  • naszym boksom magazynowym zapewniamy monitoring — nie obawiasz się kradzieży, 
  • otrzymujesz nieograniczony dostęp do magazynu — możesz do niego podjechać, kiedy tylko masz taką potrzebę (działamy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu), 
  • współpracujemy z firmami kurierskimi, które podejmą Twoja przesyłkę z magazynu samoobsługowego, 
  • nasze boksy wynajmiesz krótko- lub długoterminowo w zależności od swoich potrzeb. 

  Dla wszystkich! Jesteśmy nastawieni na klienta indywidualnego, jak i firmy. Proponujemy dogodne warunku najmu, niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania dokumentacji, czy nadmiarowych rzeczy w domu.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że własne mieszkanie cieszy, jednak jego metraż nie jest w stanie pomieścić wszystkich niezbędnych przedmiotów. W jakich sytuacjach skorzystasz z naszej przestrzeni self storage?

  Kiedy nie wiesz, gdzie umieścić nadmiarowe rzeczy

  Wcale nie trzeba być typem zbieracza, aby nie poradzić sobie z nadmiarem rzeczy w domu. Jeśli wykorzystałeś już wszystkie możliwości i poupychałeś przedmioty pod łóżkiem w garażu, schowku, a nawet na balkonie, spieszymy Ci z pomocą. 

  W naszym magazynie samoobsługowym w Gliwicach przechowasz ubrania, które tymczasowo wyszły z mody lub są poza sezonem; książki, płyty, meble, a także kolekcje hobbystyczne. Nasza przestrzeń pomieści także stosy albumów ze zdjęciami, dla których zawilgocona piwnica lub garaż nie byłyby dobrym miejscem. 

  Gdy się przeprowadzasz

  W życiu bywają różne sytuacje — przeprowadzka to także całkiem realny scenariusz. Zwykle nie udaje się przewieźć wszystkich rzeczy naraz, a opustoszałe poprzednie mieszkanie nie jest dla nich już dobrym miejscem. W naszym boksie magazynowym przechowasz sprzęt RTV i AGD, ubrania, kolekcje i niewielkich rozmiarów meble. Dzięki temu nic złego im się nie stanie.  

  Remont? Spokojnie — masz self storage! 

  Remont nie należy do przyjemnych przedsięwzięć. Po remoncie, owszem, miło jest podziwiać odświeżone mieszkanie. Jednak zanim będziesz je w spokoju kontemplować, musisz coś zrobić z cenniejszymi przedmiotami. Nie zostawisz ich przecież na pastwę ekipy remontowej. Kiedy skorzystasz z naszego magazyny samoobsługowego, zyskasz gwarancję, że Twoje wartościowe przedmioty są bezpieczne i odetchniesz z ulgą.

  Podróż służbowa to wyzwanie, dlatego zadbaj o swoje meble, kolekcje i sprzęty

  Kiedy szykuje Ci się dłuższy wyjazd służbowy, nie proś znajomych lub rodziny, aby przechowali Twoje rzeczy. Wynajmij magazyn samoobsługowy! Możesz zdecydować się na wynajem krótko- lub długoterminowy w zależności od tego, co Ci się bardziej opłaca. U nas ulokujesz zarówno zawartość całej kawalerki, jak i sprzęty takie jak motor lub skuter.

  Nasze przestrzenie self storage to świetne rozwiązanie dla studentów, którzy przyjeżdżają na wakacje do domu. Po co mają płacić czynsz za mieszkanie, w którym tak naprawdę nie przebywają? Książki, pomoce naukowe, a nawet komputer przechowają w naszym magazynie.

  Magazyn samoobsługowy w Gliwicach — dodatkowa przestrzeń dla firm

   

  Nasze magazyny samoobsługowe w Gliwicach to doskonały wybór dla firm. W biurze nie zawsze mieszczą się segregatory, akta i inne ważne dokumenty. Jeśli nie dysponujesz własnym archiwum, skorzystaj z naszej przestrzeni self storage. Twoja dokumentacja zebrana w jednym miejscu poczeka, aż znowu po nią sięgniesz. 

  Nasze boksy to dobre rozwiązanie dla sklepów internetowych. Jeśli dopiero rozkręcasz biznes i nie stać Cię na magazyn, wypróbuj nasze przestrzenie self storage. To w nich przechowasz akcesoria, których nie masz gdzie pomieścić. 

  Uporządkuj swoje cztery kąty i wynajmij Kąt Piąty! 

  Zapraszamy!