Magazyny na wynajem

 to twój piąty kąt

Nowoczesne powierzchnie magazynowe na wynajem
krótko i długoterminowy.

Zapraszamy klientów z Rudy Śląskiej

Magazyn samoobsługowy, który możesz wykorzystać jak chcesz

Każdy klient otrzymuje:

ico
Nieograniczony dostęp do magazynu – 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
ico
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19 otwarty jest punkt obsługi.
ico
Wszystko zabezpieczone monitoringiem, żebyście mogli spać spokojnie.
ico
Współpracujemy także z firmami kurierskimi,które mogą podjąć Wasze przesyłki wprost z Piątego kąta.
magazyn

Piąty Kąt to Twoja dodatkowa przestrzeń!

Piąty Kąt to przechowalnia opon oraz magazyn samoobsługowy, oferujący wynajem krótko i długoterminowy. Tego rodzaju przestrzeń typu self storage zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.

Piąty Kąt to przechowalnia opon, piwnica, garaż, schowek, komórka, magazyn, archiwum, pawlacz, balkon, strych, przechowalnia – sam zdecyduj!

Dodatkowe miejsce dla każdego!

Klient indywidualny

 • Szafy przepełnione ubraniami na kolejny sezon lub czekającymi aż „moda na to powróci”;
 • zalewowa piwnica ograbiana regularnie przez rzezimieszków;
 • zawilgocony garaż z zaśnieżonym podjazdem;
 • rower marznący na balkonie;
 • wędki ściśnięte w rogu razem z miotłami…

to powszechne problemy naszych śląskich osiedli!

W odpowiedzi na to oferujemy bezpieczny Piąty kąt – dodatkową przestrzeń z dostępem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

A może w planach jest remont i dobrze byłoby pozbyć się mebli na tydzień, dwa? W tym również pomożemy!

Klient biznesowy

 • Stosy segregatorów pełnych dokumentów;
 • kartony pełne towaru, bo sklep internetowy jest w pełnym rozkwicie;
 • stojaki, regały, meble, akcesoria, które są potrzebne tylko w czasie targów, wystaw;
 • firma remontowo-budowlana, która wciąż wozi ze sobą cały arsenał narzędzi, wiader, sprzętu;

Wiele firm boryka się z tymi problemami!

Piąty kąt może być magazynem, archiwum, przechowalnią, schowkiem!

Niech ograniczona przestrzeń w siedzibie firmy nie ogranicza kreatywności i przedsiębiorczości! Więcej miejsca to kolejna szansa na rozwój!

Nasze przestrzenie

gal1
gal2
gal3
gal4
gal5

Cennik

Aktualne promocje na naszym FanPage’u na Facebook’u – Sprawdź

Formularz

Dane firmy

Piąty kąt
Handlowa 6
41-807 Zabrze
kontakt@5kat.pl
+48 577 585 999
+48 601 480 030
+48 793 035 339
 
box

Skontaktuj się:

  Magazyny samoobsługowe Ruda Śląska

   

  Twoje mieszkanie lub biuro pękają w szwach od nadmiaru przedmiotów? Czujesz, że Twoja przestrzeń coraz bardziej się kurczy, a nagromadzone rzeczy dosłownie zalewają Cię niczym wodospad Niagara? Rozwiążemy Twój problem! 

   

  Proponujemy Ci magazyny samoobsługowe w Rudzie Śląskiej, czyli dodatkowe miejsca, w których przechowasz swoje dokumenty, rowery, skutery, sprzęt sportowy, ubrania, które są poza sezonem, a także zabawki, albumy ze zdjęciami czy kolekcje hobbystyczne.

  W Stanach Zjednoczonych, Australii, Japonii czy krajach zachodniej Unii Europejskiej magazyny samoobsługowe to nie nowość. U nas przestrzenie typu self storage dopiero zaczynają się rozpowszechniać. To odpowiedź na zmieniające się warunki lokalowe mieszkań i firm. 

  Magazyny samoobsługowe w Rudzie Śląskiej to nic innego jak boksy magazynowe o mniejszych metrażach niż te przeznaczone dla dużych podmiotów. Jeśli z jakichś powodów potrzebujesz dodatkowych metrów kwadratowych do przechowywania swoich przedmiotów, służymy Ci pomocą.

  Nasze boksy mają od 3 do 20 metrów kwadratowych. Zatem to Ty decydujesz, jaki magazyn będzie dla Ciebie odpowiedni. A jeśli potrzebujesz 100, 200 lub 500 metrów kwadratowych, ponieważ Twoja firma wciąż się rozwija, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 

  Nasze obiekty są całodobowo monitorowane, więc zyskujesz gwarancję, że Twoje rzeczy są bezpieczne. Dostęp do magazynu masz 24 godziny przez 7 dni w tygodniu — po prostu przyjeżdżasz wtedy, kiedy masz na to ochotę. Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy. 

   

  Masz pytania, czy chcesz wyjaśnić frapujące Cię kwestie? Pomoże Ci nasze biuro obsługi, które jest czynne od 7 do 15 od poniedziałku do piątku. 

  Współpracujemy także z firmami kurierskimi. Podejmą one Twoją przesyłkę wprost z Piątego Kąta. 

  Na miejscu znajdziesz wygodne stanowisko do pakowania oraz wózek transportowy do rozładunku z samochodu. Potrzebujesz czegoś więcej? Do naszego punktu obsługi zawsze możesz się zgłosić po dodatkowe regały, kartony czy taśmy. 

  To jeszcze nie wszystko. Rozładunek i schowki są u nas na poziomie 0, więc aby rozpakować swoje kartony, nie pokonujesz tysięcy schodów. 

  Na początek oferujemy Ci 10-dniowy okres próbny, podczas którego przekonasz się, jak działają nasze magazyny samoobsługowe w Rudzie Śląskiej. Nie musisz już korzystać z przestrzeni self storage? W każdej chwili rezygnujesz z wynajmu! Nasza umowa nie zawiera skomplikowanych prawnych sformułowań, pełnych kruczków i nieścisłości. Gramy fair.

  W życiu na pewno doświadczyłeś niejednej podbramkowej sytuacji. Nadmiar przedmiotów w domu powoduje chaos, o bałaganie już nie wspominając. W naszym boksie magazynowym w Rudzie Śląskiej przechowasz:

   

  • ubrania, które są poza sezonem lub wyszły z mody, 
  • kolekcje płyt, 
  • klasery ze znaczkami i monetami,
  • opony, 
  • rowery, 
  • skutery, 
  • sprzęt sportowy, 
  • wiele innych rzeczy. 

   

  Zawilgocona piwnica czy garaż nie byłyby dla nich dobrym miejscem, o balkonie już nie wspominając. Kiedy zdecydujesz się na wynajem naszych przestrzeni self storage, zyskasz gwarancję, że Twoje nadmiarowe rzeczy spokojnie przeczekają, aż znowu po nie sięgniesz.

  Przeprowadzka to nie koniec świata, choć na pewno koniec pewnego etapu w Twoim życiu. Spraw, aby przebiegła spokojnie — bez nerwów i niepotrzebnego zamartwiania się. W naszych boksach magazynowych przechowasz sprzęt RTV i AGD. 

  A jeśli jesteś studentem i wakacje spędzasz w innym mieście, także przyda Ci się nasz magazyn samoobsługowy w Rudzie Śląskiej. Po co masz płacić za wynajem mieszkania, w którym nie przebywasz? Komputery, pomoce naukowe i inne niezbędne przedmioty przechowasz w naszym boksie. 

   

  Remont a problemy z przechowywaniem przedmiotów

   

  Nie tylko podczas przeprowadzki nie wiadomo, co zrobić z różnego rodzaju przedmiotami. Remont często wiąże się z ich przenosinami. Nie masz dla nich zastępczego miejsca? Nasz boks magazynowy załatwi sprawę!  

  To samo dotyczy wyjazdu służbowego lub tymczasowej zmiany miejsca zamieszkania. Zawsze możesz liczyć na nasze przestrzenie self storage. 

  Piąty Kąt — oferta dla firm

  Nasze magazyny samoobsługowe w Rudzie Śląskiej stworzyliśmy nie tylko z myślą o osobach prywatnych, ale także dla firm. Jeśli Twoje biuro jest zbyt małe, aby pomieścić dokumentację, akta lub archiwalne zbiory, przyda Ci się Kąt Piąty. Nie obawiaj się — Twoim papierom nic złego się nie stanie, ponieważ w naszych boksach panują doskonałe warunki (nie ma w nich wilgoci). 

  Otwierasz sklep internetowy i masz problemy z magazynowaniem? Również się przydamy! Łatwy dojazd z miast ościennych sprawi, że do naszego magazynu dostaniesz się zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Przechowasz w nim towary, na przykład na paletach. 

  Jak widzisz, sprawdzimy się w wielu przypadkach — od przeprowadzki, po remont. Nasze magazyny samoobsługowe posłużą Ci jako:

  • schowek, 
  • piwnica, 
  • strych,
  • archiwum,
  • szafa,
  • przechowalnia, 
  • schron. 

  Teraz już chyba jesteś przekonany, że dodatkowe miejsce jest Ci po prostu niezbędne. 

  Zatem uporządkuj swoje cztery kąty i wynajmij Kąt Piąty!