Magazyny na wynajem

 to twój piąty kąt

Nowoczesne powierzchnie magazynowe na wynajem
krótko i długoterminowy.

Zapraszamy klientów ze Świętochłowic

Magazyn samoobsługowy, który możesz wykorzystać jak chcesz

Każdy klient otrzymuje:

ico
Nieograniczony dostęp do magazynu – 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
ico
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19 otwarty jest punkt obsługi.
ico
Wszystko zabezpieczone monitoringiem, żebyście mogli spać spokojnie.
ico
Współpracujemy także z firmami kurierskimi,które mogą podjąć Wasze przesyłki wprost z Piątego kąta.
magazyn

Piąty Kąt to Twoja dodatkowa przestrzeń!

Piąty Kąt to przechowalnia opon oraz magazyn samoobsługowy, oferujący wynajem krótko i długoterminowy. Tego rodzaju przestrzeń typu self storage zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.

Piąty Kąt to przechowalnia opon, piwnica, garaż, schowek, komórka, magazyn, archiwum, pawlacz, balkon, strych, przechowalnia – sam zdecyduj!

Dodatkowe miejsce dla każdego!

Klient indywidualny

 • Szafy przepełnione ubraniami na kolejny sezon lub czekającymi aż „moda na to powróci”;
 • zalewowa piwnica ograbiana regularnie przez rzezimieszków;
 • zawilgocony garaż z zaśnieżonym podjazdem;
 • rower marznący na balkonie;
 • wędki ściśnięte w rogu razem z miotłami…

to powszechne problemy naszych śląskich osiedli!

W odpowiedzi na to oferujemy bezpieczny Piąty kąt – dodatkową przestrzeń z dostępem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

A może w planach jest remont i dobrze byłoby pozbyć się mebli na tydzień, dwa? W tym również pomożemy!

Klient biznesowy

 • Stosy segregatorów pełnych dokumentów;
 • kartony pełne towaru, bo sklep internetowy jest w pełnym rozkwicie;
 • stojaki, regały, meble, akcesoria, które są potrzebne tylko w czasie targów, wystaw;
 • firma remontowo-budowlana, która wciąż wozi ze sobą cały arsenał narzędzi, wiader, sprzętu;

Wiele firm boryka się z tymi problemami!

Piąty kąt może być magazynem, archiwum, przechowalnią, schowkiem!

Niech ograniczona przestrzeń w siedzibie firmy nie ogranicza kreatywności i przedsiębiorczości! Więcej miejsca to kolejna szansa na rozwój!

Nasze przestrzenie

gal1
gal2
gal3
gal4
gal5

Cennik

Aktualne promocje na naszym FanPage’u na Facebook’u – Sprawdź

Formularz

Dane firmy

Piąty kąt
Handlowa 6
41-807 Zabrze
kontakt@5kat.pl
+48 577 585 999
+48 601 480 030
+48 793 035 339
 
box

Skontaktuj się:

  Magazyny samoobsługowe Świętochłowice

  Lokale i mieszkania stają się coraz mniejsze, co dla ich mieszkańców oznacza, że prędzej czy później przytłoczy ich nadmiar rzeczy. Wcale nie musi jednak tak się dziać! Jeśli Twoje cztery kąty to za mało, z pomocą przychodzi nasz Kąt Piąty! 

  Proponujemy Ci wynajem przestrzeni self storage, czyli magazynu samoobsługowego. To nic innego jak przestrzeń o niewielkim metrażu. Pomieścisz w niej nadmiarowe przedmioty, a jeśli prowadzisz firmę — także niezbędną dokumentację i sprzęty biurowe.

   

  W USA przestrzenie self storage nie są niczym nowym. Do nas trend na magazyny samoobsługowe dotarł stosunkowo późno, jednak już zaczyna być coraz bardziej popularny. Boksy magazynowe to nowoczesne rozwiązanie na miarę naszych czasów. Jak już wspomnieliśmy — nasze mieszkania i lokale są coraz mniejsze, dlatego dodatkowa ilość przestrzeni jest na wagę złota. 

  W magazynie samoobsługowym przechowasz różne przedmioty i zyskasz gwarancję, że będą one tam bezpieczne. Nasze boksy magazynowe sprawdzą się podczas przeprowadzki, remontu, ale także wtedy, kiedy chcesz w bezpiecznym miejscu ulokować część swojego dobytku. 

  Oczywiście, możesz zamienić swoje mieszkanie w muzeum rzeczy niepotrzebnych w danym momencie. Jednak na dłuższą metę w Twoim domu zapanuje chaos, w którym trudno nie tylko cokolwiek znaleźć, ale także żyć. 

  Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, jak również do firm. Jeśli chodzi o te ostatnie, to przechowasz u nas dokumentację, ulotki, materiały marketingowe i różnego rodzaju towary. 

  Wilgotna piwnica lub garaż to nie miejsca na nadmiarowe przedmioty w Twoim domu. Zapomnij także o przechowywaniu ich na balkonie. Zmienne warunki pogodowe tylko zniszczyłyby Twoje rzeczy. W naszych magazynach samoobsługowych przechowasz:

  • niemodne w danym momencie ubrania lub te, które są poza sezonem, 
  • płyty winylowe i krążki CD, 
  • klasery ze znaczkami i monetami, 
  • opony, 
  • rowery, 
  • skutery, 
  • sprzęt sportowy, 
  • wiele innych. 

  Przeprowadzka lub remont? To nie koniec świata! 

  Kiedy coś się kończy, coś się zaczyna. I mimo że przeprowadzka na początku może przerażać, prowadzi Cię ku kolejnemu etapowi Twojego życia. Jednak problemem pozostają przedmioty, których nie masz gdzie ulokować. W naszych boksach magazynowych spokojnie przechowasz wszystko to, czego ekipa przeprowadzkowa nie zdoła naraz zabrać. Może to więc być sprzęt RTV i AGD, jak również inne cenne przedmioty. 

  Nasze przestrzenie self storage przyjdą Ci z pomocą także wtedy, kiedy jesteś w trakcie remontu. Nie zawsze pozostawienie drogich rzeczy z firmą remontową to dobry pomysł. Trudno też w nieskończoność przestawiać mniejsze meble i elektronikę. Nasz magazyn samoobsługowy pomieści wszystko to, co w danym momencie tylko Ci przeszkadza. 

  Nasze boksy magazynowe przydadzą się również wtedy, kiedy tymczasowo zmieniasz miejsce zamieszkania lub wyjeżdżasz służbowo. 

  Zbyt mało miejsca w szafie, w garażu i w piwnicy? Nie gromadź nadmiarowych rzeczy! Postaw na nasze przestrzenie self storage i bezpiecznie ulokuj w nich swoje przedmioty.  

  W życiu na pewno doświadczyłeś niejednej podbramkowej sytuacji. Nadmiar przedmiotów w domu powoduje chaos, o bałaganie już nie wspominając. W naszym boksie magazynowym w Świętochłowicach przechowasz:

  • ubrania, które są poza sezonem lub wyszły z mody, 
  • kolekcje płyt, 
  • klasery ze znaczkami i monetami,
  • opony, 
  • rowery, 
  • skutery, 
  • sprzęt sportowy, 
  • wiele innych rzeczy. 

  Zawilgocona piwnica czy garaż nie byłyby dla nich dobrym miejscem, o balkonie już nie wspominając. Kiedy zdecydujesz się na wynajem naszych przestrzeni self storage, zyskasz gwarancję, że Twoje nadmiarowe rzeczy spokojnie przeczekają, aż znowu po nie sięgniesz.

  Przeprowadzka to nie koniec świata, choć na pewno koniec pewnego etapu w Twoim życiu. Spraw, aby przebiegła spokojnie — bez nerwów i niepotrzebnego zamartwiania się. W naszych boksach magazynowych przechowasz sprzęt RTV i AGD. 

  A jeśli jesteś studentem i wakacje spędzasz w innym mieście, także przyda Ci się nasz magazyn samoobsługowy w Świętochłowicach. Po co masz płacić za wynajem mieszkania, w którym nie przebywasz? Komputery, pomoce naukowe i inne niezbędne przedmioty przechowasz w naszym boksie. 

  Remont a problemy z przechowywaniem przedmiotów

  Nie tylko podczas przeprowadzki nie wiadomo, co zrobić z różnego rodzaju przedmiotami. Remont często wiąże się z ich przenosinami. Nie masz dla nich zastępczego miejsca? Nasz boks magazynowy załatwi sprawę!  

  To samo dotyczy wyjazdu służbowego lub tymczasowej zmiany miejsca zamieszkania. Zawsze możesz liczyć na nasze przestrzenie self storage. 

  Piąty Kąt — oferta dla firm

  Nasze magazyny samoobsługowe w Świętochłowicach stworzyliśmy nie tylko z myślą o osobach prywatnych, ale także dla firm. Jeśli Twoje biuro jest zbyt małe, aby pomieścić dokumentację, akta lub archiwalne zbiory, przyda Ci się Kąt Piąty. Nie obawiaj się — Twoim papierom nic złego się nie stanie, ponieważ w naszych boksach panują doskonałe warunki (nie ma w nich wilgoci). 

  Otwierasz sklep internetowy i masz problemy z magazynowaniem? Również się przydamy! Łatwy dojazd z miast ościennych sprawi, że do naszego magazynu dostaniesz się zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Przechowasz w nim towary, na przykład na paletach. 

  Jak widzisz, sprawdzimy się w wielu przypadkach — od przeprowadzki, po remont. Nasze magazyny samoobsługowe posłużą Ci jako:

  • schowek, 
  • piwnica, 
  • strych,
  • archiwum,
  • szafa,
  • przechowalnia, 
  • schron. 

  Teraz już chyba jesteś przekonany, że dodatkowe miejsce jest Ci po prostu niezbędne. 

  Zatem uporządkuj swoje cztery kąty i wynajmij Kąt Piąty!