Magazyny na wynajem

 to twój piąty kąt

Nowoczesne boksy magazynowe na wynajem krótko i długoterminowy.

Boksy magazynowe, który możesz wykorzystać jak chcesz

Każdy klient otrzymuje:

ico
Nieograniczony dostęp do magazynu – 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
ico
Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19 otwarty jest punkt obsługi.
ico
Wszystko zabezpieczone monitoringiem, żebyście mogli spać spokojnie.
ico
Współpracujemy także z firmami kurierskimi,które mogą podjąć Wasze przesyłki wprost z Piątego kąta.
magazyn

Piąty Kąt to Twoja dodatkowa przestrzeń!

Piąty Kąt to przechowalnia opon oraz magazyn samoobsługowy, oferujący wynajem krótko i długoterminowy. Tego rodzaju przestrzeń typu self storage zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju.

Piąty Kąt to przechowalnia opon, piwnica, garaż, schowek, komórka, magazyn, archiwum, pawlacz, balkon, strych, przechowalnia – sam zdecyduj!

Boksy magazynowe = Dodatkowe miejsce dla każdego!

Klient indywidualny

 • Szafy przepełnione ubraniami na kolejny sezon lub czekającymi aż „moda na to powróci”;
 • zalewowa piwnica ograbiana regularnie przez rzezimieszków;
 • zawilgocony garaż z zaśnieżonym podjazdem;
 • rower marznący na balkonie;
 • wędki ściśnięte w rogu razem z miotłami…

to powszechne problemy naszych śląskich osiedli!

W odpowiedzi na to oferujemy bezpieczny Piąty kąt – dodatkową przestrzeń z dostępem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

A może w planach jest remont i dobrze byłoby pozbyć się mebli na tydzień, dwa? W tym również pomożemy!

Klient biznesowy

 • Stosy segregatorów pełnych dokumentów;
 • kartony pełne towaru, bo sklep internetowy jest w pełnym rozkwicie;
 • stojaki, regały, meble, akcesoria, które są potrzebne tylko w czasie targów, wystaw;
 • firma remontowo-budowlana, która wciąż wozi ze sobą cały arsenał narzędzi, wiader, sprzętu;

Wiele firm boryka się z tymi problemami!

Piąty kąt może być magazynem, archiwum, przechowalnią, schowkiem!

Niech ograniczona przestrzeń w siedzibie firmy nie ogranicza kreatywności i przedsiębiorczości! Więcej miejsca to kolejna szansa na rozwój!

Nasze przestrzenie

gal1
gal2
gal3
gal4
gal5

Cennik

Aktualne promocje na naszym FanPage’u na Facebook’u – Sprawdź

Formularz

Dane firmy

Piąty kąt
Handlowa 6
41-807 Zabrze
kontakt@5kat.pl
+48 577 585 999
+48 601 480 030
+48 793 035 339
 
box

Skontaktuj się:

  Sporo osób zastanawia się, czy wybrać mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego. Ostatnia opcja jest tańsza, choć i tu ceny nieruchomości poszybowały. Mikrokawalerka z drugiej ręki to jednak zawsze jakieś rozwiązanie. Wiedz jednak, że „mikro” to naprawdę niewielki metraż.

  Czy pod względem budowy coraz mniejszych powierzchni mieszkaniowych doganiamy Japonię? Wprawdzie trend ten przybył do nas z kraju kwitnącej wiśni, jednak deweloperzy uspokajają, mówiąc, że wychodzą jedynie naprzeciw obecnym potrzebom klientów. 

  Mikrokawalerka to Twoje własne małe M. Jak jednak zaprowadzić w nim porządek? Tak mała przestrzeń wymaga odpowiednich rozwiązań. Przedstawiamy Ci jedno z nich, czyli boksy magazynowe. 

  To właśnie u nas — w Piątym Kącie — przechowasz swoje nadmiarowe przedmioty. I wreszcie uporządkujesz swoją mikroprzestrzeń. 

   

  Boksy magazynowe — u nas nowość, na świecie trend znany od lat 50. XX wieku

  Dogodna lokalizacja (w Zabrzu) naszych boksów magazynowych, czyli magazynów samoobsługowych, sprawia, że szybko do nas dotrzesz z dowolnego miasta na Górnym Śląsku. W mig ominiesz korki i inne niedogodności na drogach. Piąty Kąt przyjdzie Ci w sukurs, kiedy Twoje małe mieszkanko pęka w szwach. 

  Boksy magazynowe to inaczej przestrzenie self storage. To nic innego, jak metalowe pomieszczenia, w których ulokujesz swoje nadmiarowe przedmioty (te, które nie mieszczą się ani w domu, ani w firmie).

  Skąd jednak wziął się trend na boksy magazynowe? U nas to zyskująca na popularności nowość, choć w Stanach Zjednoczonych rozwiązanie to pojawiło się po raz pierwszy w latach 50. XX wieku. Moda na przestrzenie self storage rozpowszechniła się w USA w latach 60. XX wieku, a stamtąd przywędrowała do Australii i Japonii. 

   

  Oferta Piątego Kąta, czyli wynajem boksów magazynowych

  Nie obawiaj się o swoje skarby — gwarantujemy im 100% bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą całodobowego monitoringu. Wynajmiesz u nas przestrzenie od 3 do 500 metrów kwadratowych! Wiele zależy tu oczywiście od Twoich potrzeb. 

  Do boksów magazynowych masz dostęp 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Po prostu przyjeżdżasz po swoje skarby i wyciągasz je, kiedy chcesz. U nas skorzystasz zarówno z wynajmu krótko, jak i długoterminowego. 

  Nasze biuro obsługi klienta pozostaje do Twojej dyspozycji w godzinach od 7 do 15. W razie pytań czy wątpliwości nasi pracownicy chętnie udzielą Ci odpowiedzi. Na tym jednak nie koniec. Z Piątego Kata kurierzy podejmą Twoją przesyłkę. U nas możesz liczyć na bezproblemowy rozładunek — boksy magazynowe wyposażyliśmy w stanowiska do pakowania. Ponadto wypożyczamy również wózki transportowe, taśmy i pudła. Co jeszcze? Stanowisko do pakowania znajduje się na poziomie 0. Nie pokonujesz więc tysięcy schodów i nie nadwyrężasz swojego kręgosłupa. 

  Nie jesteś pewien, czy oferta Piątego Kąta jest dla Ciebie? Skorzystaj z 10-dniowego okresu próbnego! A kiedy stwierdzisz, że nie potrzebujesz już naszych przestrzeni self storage, po prostu rezygnujesz. Zawieramy „ludzkie” umowy — bez zapisów małym drukiem i kruczków prawnych. Jesteśmy fair. 

   

  Przestrzenie self storage — co w nich przechowasz?

  Nie myśl, że nasze boksy magazynowe to lodówka! Nie przechowasz w nich żywności. Przestrzenie self storage nie są również dobrym miejscem dla zwierząt. Pozostawione bez opieki i jedzenia, mogłyby nie przetrwać. Nasze boksy magazynowe sprawdzą się doskonale, kiedy chcesz przechować w nich:

  • ubrania — wiele z nich wyszło już z mody lub jest poza sezonem, 
  • opony, 
  • meble, 
  • rowery, 
  • sprzęt wędkarski i sportowy, 
  • kolekcje hobbystyczne — książki, klasery ze znaczkami, numizmatykę, figurki, krążki CD, płyty winylowe, ceramikę, 
  • sprzęty RTV i AGD. 

  Czy wiesz, że nieporządek w domu nie tylko negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie, ale także na relacje? Potwierdzają to badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Princeton. Bałagan może sprawić, że zaczniesz mieć tendencję do prokrastynacji. Taka sytuacja dotyczy także kobiet — stają się nerwowe, zestresowane i podwyższa im się poziom kortyzolu. A od tego tylko krok do gigantycznej awantury w domu. 

   

  Aby zapewnić sobie szczęście, potrzebujesz tylko 20% rzeczy, którymi się otaczasz. Jak więc widzisz, minimalizm wychodzi na dobre. 

  Już dziś skorzystaj z naszych boksów magazynowych i zaprowadź porządek w swoim mieszkaniu. Poczujesz się lepiej i zadbasz o relacje.